ÖVRIGT / Diverse / Brevställ 6013356
nr 601 3356
Brevställ
trä, längd: 41, djup: 26, höjd: 35
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 september 2009
kl 19:32:41
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr